Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier R&D/B+R

AMAZEMET sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
4 0006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • To nie jest praca w białym kitlu przy mikroskopie i probówkach

  • Praca obejmuje stricte dział R&D/B+R, więc zadania za każdym razem są nowe i obejmują zarówno prace specjalne wymagające międzynarodowej koordynacji, jak i rutynowe prace laboratoryjne.

  • Do Twoich zadań będzie należało m.in.:

  • Przygotowanie i realizacja planu badań atomizacji stopów metali.

  • Przygotowania raportów z doświadczeń dla klientów.

  • Rozwój procesu ultradźwiękowego pod kątem nowych materiałów.

  • Wyznaczanie założeń konstrukcyjnych dla działu projektowego.

  • Testy nowych modułów i urządzeń oraz feedback dla konstruktorów.

  • Pomoc partnerom i klientom w zadaniach specjalnych.

  • Wiedza zdobyta w laboratorium jest cenna dla naszych klientów, którym trzeba czasami pomóc, więc wyjazdy zagraniczne są możliwe

Nasze wymagania

  • Must have:

  • Dobra znajomość mechaniki i umiejętność pracy z narzędziami – proste prace ślusarskie będą Ci potrzebne w codziennej pracy.

  • Zdolność do zrozumienia procesów zachodzących w czasie obróbki i topienia metali – nie musisz tego już wiedzieć ale będziesz musiał(a) się tego nauczyć.

  • Zaangażowanie i umiejętność zdobywania wiedzy. Nie istnieją ludzie, którzy są w stanie z marszu rozwinąć produkt albo technologię, ale liczymy na to, że umiesz skorzystać ze zbiorowej wiedzy ludzkości.

  • Good to have:

  • Preferowani są majsterkowicze i ludzie, który umieją rozwiązać bieżące problemy przy użyciu scyzoryka.

  • Dużym atutem jest dobra znajomość materiałów. Preferowane kierunki to: Inżynieria Materiałowa, Inżyniera Chemiczna. Absolwenci Inżynierii Produkcji oraz Mechaniki i Budowy Maszyn (i pokrewnych) znający i lubiący materiały konstrukcyjne też się dobrze odnajdą.

  • Dużym atutem jest dobry angielski w mowie i piśmie. Nie tworzymy literatury pięknej, nie wymagamy certyfikatów, natomiast telefon czy mail do zagranicznego dostawcy nie powinien wymagać rozgrzewki.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę i wszechstronne doświadczenie. Jeśli lubisz różnorodność wykonywanych zadań, to zdecydowanie dobrze się rozumiemy. Będziesz mieć okazję nauczyć się więcej niż przez cały okres edukacji.

  • Możliwość rozwoju. Wiemy, że to często frazes, ale u nas jest to bardzo konkretna propozycja - ścieżka w kierunku doktoratu, albo koordynowania projektem/małym zespołem.

  • Pracę w zgranym zespole i świetną atmosferę w pracy. Nie jesteśmy korporacją i nigdy nią nie będziemy. Zespół tworzymy w oparciu o wymianę doświadczeń, wzajemną pomoc i budowanie relacji.

  • Udział w pionierskich projektach i pracę z wyjątkowymi technologiami i materiałami. Zawsze chciałeś być „tym pierwszym na świecie”? U nas zrobienie tego to nie szansa, a pewność.

O nas

Kim jesteśmy?

AMAZEMET jest bardzo szybko rozwijającym się spin-offem Politechniki Warszawskiej, współpracującym z ośrodkami badawczymi i firmami produkcyjnymi na całym świecie.

Co robimy?

Rozwijamy technologie skierowane do przemysłu oraz jednostek badawczych zajmujących się drukiem 3D z metalu oraz opracowywaniem nowych materiałów. W naszej pracy posługujemy się m.in. ultradźwiękami, metalurgią, technikami próżniowymi, odlewaniem i spawalnictwem.