Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier R&D (branża wyrobów medycznych)

POLDENT Sp. z o.o.O firmie

  • Polna 22, Zielonka
    Zielonka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

POLDENT Sp. z o.o.

Polna 22

Zielonka

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie modyfikacji i rozwijanie parku maszynowego

  • Nadzór nad dokumentacją procesu produkcyjnego oraz tworzenie standardów i instrukcji zgodnie z najnowszymi standardami (Dyrektywa Maszynowa, ISO)

  • Współpraca w fazie opracowywania i wdrażanie nowych wyrobów do produkcji

  • Zgłaszanie pomysłów i zarządzanie projektami zawiązanymi z modernizacją maszyn, R&D, optymalizacją produkcji i kontroli jakości

  • Analiza i usprawnianie procesów produkcyjnych z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań, ergonomii i bezpieczeństwa pracy oraz obowiązujących norm i standardów

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby z wyjątkowym zmysłem technicznym – potrafiącej myśleć, eksperymentować, przewidywać, zadawać pytania, rozwiązywać problemy, planować i wdrażać innowacje.

  • Wyższe wykształcenie techniczne (elektronika, mechatronika, mechanika, automatyka, etc.)

  • Doświadczenie w działach produkcyjnych, związane z utrzymaniem ruchu, obsługą i naprawą maszyn, R&D, zarządzaniem produkcją

  • Sprawna obsługa program AutoCAD (lub podobnego)

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Twórczą i ciekawą pracę w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym

  • Umowę o pracę na pełen etat + system premiowy

  • Możliwość zamieszkania w mieszkaniu służbowym

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w systemie jednozmianowym

  • Możliwość rozwoju i realizacji swoich pomysłów we współpracy z pełnymi pasji i zaangażowania profesjonalistami

Firma Poldent (www.poldent.pl) to jedyny w Polsce i jeden z niewielu na świecie, producent najwyższej jakości instrumentów do leczenia kanałowego zębów.

Oprócz produkcji i sprzedaży własnych instrumentów importujemy oraz dystrybuujemy produkty uzupełniające ofertę katalogową.

Nasz park maszynowy bazuje na własnej technologii opracowanej w dziale R&D Poldent. Wykorzystuje ona najnowocześniejsze elementy stosowane również przez NASA i pozwala na roczną produkcję 1 miliona opakowań produktów, zebranych w katalogu składającym się aktualnie z 16000 pozycji.

Przewiń do profilu firmy