Logo Pracuj.pl

Inżynier R&D Chemik

Elemental Holding S.A.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w badaniach prowadzonych przez zespół projektowania
  • optymalizacja procesów
  • przygotowywanie wniosków i współtworzenie technologii w oparciu o badania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunki chemiczne)
  • minimum 4 letnie doświadczenie w pracy badawczej (np. realizacja pracy doktorskiej, uczestnictwo w grancie lub praca na pozycji naukowca\specjalisty ds. badań na uczelni w instytucie lub przedsiębiorstwie) przy projektach badawczo-rozwojowych
  • mile widziane doświadczenie w hydrometalurgii lub elektrometalurgii
  • atuty: znajomość oprogramowania do obsługi prac badawczych i laboratoryjnych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • inicjatywna i aktywność w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność analitycznego myślenia i skrupulatność
  • umiejętność optymalnego przekazywania informacji
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobywania dalszego doświadczenia zawodowego
  • pracę przy ciekawych i wymagających projektach
  • współpracę w zmotywowanym zespole, w duchu koleżeńskim
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (dowolna forma współpracy: umowa o pracę , umowa współpracy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne

Elemental Holding S.A.

Elemental Holding S.A. specjalizuje się w zarządzaniu spółkami z branży recyklingu, przetwórstwa metali, oraz obrotu surowcami wtórnymi. Jest wiodącą w swojej branży grupą kapitałową zarówno na polskim, jak i europejskim rynku. W związku z realizacją projektu budowy zakładu recyclingu baterii litowo-jonowych spółka poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Inżyniera R&D Chemika.

Inżynier R&D Chemik, Katowice