Logo Pracuj.pl

Inżynier R&D Elektronik

"FLYTRONIC" S.A.O firmie

  • Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

"FLYTRONIC" S.A.

Bojkowska 43

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy chcemy wzmocnić nasz Zespół Elektroników w Pionie Badawczo – Rozwojowym kolejnymi Specjalistami .

Zatrudnimy inżynierów, konstruktorów pasjonujących się elektroniką, szukających rozwoju i nowych rozwiązań.

Jako Inżynier R&D Elektronik układów elektronicznych będziesz uczestniczył w pracach zespołu tworzącego układy elektroniczne wchodzące w skład innowacyjnego projektu

bezzałogowych statków powietrznych popularnie nazywanych dronami.

Zapraszamy do naszego zespołu osoby które:

· znają teorię obwodów elektronicznych i używają jej w praktyce

· mają umiejętność tworzenia schematów ideowych i projektowania PCB

· mają praktyczną znajomość oprogramowania Altium Designer

· potrafią przeprowadzać symulacje działania układów elektronicznych

· posiadają umiejętność obsługi oscyloskopu, analizatora widma

· są kreatywne i wykazują umiejętność organizacji pracy własnej

· znają język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

Prosimy o składanie aplikacji przez osoby:

· wykazujące się wykształceniem wyższym – elektronika

· z co najmniej 5 letnim doświadczeniem w obszarach opisanych powyżej

· wykazujące znajomość zagadnień z zakresu EMC/EMI

· mile widziana znajomość norm militarnych

Przed nawiązaniem współpracy będziemy prosili o dostarczenie aktualnego zaświadczenia o niekaralności z KRK.

To oferujemy

Flytronic jest firmą projektującą i produkującą nowoczesne bezzałogowe statki powietrzne ( popularnie nazywane dronami ). Jesteśmy częścią Grupy WB która stała się największym producentem statków bezzałogowych w Europie. Rozwijamy produkcję wielkoseryjną na poziomie nienotowanym przez innych producentów takich systemów.

Każda osoba zatrudniona w naszej Firmie może liczyć na stabilność zatrudnienia w najbliższych kilkunastu latach.

Jesteśmy Firmą o specjalnym przeznaczeniu gospodarczym współpracującą z sektorem militarnym.

Każdy nasz Pracownik ma umowę o pracę z pełnym wymiarem godzin oraz bogaty pakiet benefitów pracowniczych ( karty Multisport, prywatna opieka medyczna - LUXMED, premia regulaminowa, paczki świąteczne, spotkania integracyjne).

Poziom wynagrodzenia dostosowujemy do wiedzy, kompetencji i doświadczenia.

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać oczekiwany poziom wynagrodzenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

O nas

Firma Flytronic S.A. została założona 1 lutego 2008 r. Od samego początku główną dziedziną działalności spółki było prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w zakresie mechaniki, elektroniki i informatyki do zastosowań w sektorze lotniczym.

Zespół Spółki to wysokiej klasy specjaliści z takich dziedzin jak zarządzanie, informatyka, elektronika oraz lotnictwo. Spółka blisko współpracuje również z licznymi instytucjami naukowymi.

Od grudnia 2009 większościowym udziałowcem spółki jest WB Electronics S.A. Od tego momentu rozpoczyna się historia Flytronic jako centrum technologicznego systemów bezzałogowych Grupy WB. Wejście do Grupy WB zapoczątkowało dynamiczny rozwój spółki, dzięki któremu Flytronic pozyskał i z sukcesem zrealizował prace badawczo-rozwojowe dla potrzeb lotnictwa.

Rozwój spółki w ramach Grupy WB sprawił, że obecnie Flytronic jest jedyną polską Firmą posiadającą kompetencje do prowadzenia prac badawczych systemów bezzałogowych w zakresie awioniki, systemów łączności szerokopasmowej oraz programistycznych. Obecnie rozwijamy produkcję wielkoseryjną bezzałogowych statków powietrznych na poziomie nienotowanym przez innych producentów takich systemów.

Inżynier R&D Elektronik, Bojkowska 43, Gliwice