Oferta pracy

Inżynier R&D Elektronik - Programista

blinkee.cityO firmie

blinkee.city

Matuszewska 14

Warszawa

Blinkee.city to największa Polska firma dostarczająca elektryczne pojazdy na minuty w 7 krajach i ponad 40 miastach Europejskich. Naszym celem jest umocnienie pozycji lidera w Polsce oraz intensywny rozwój usług za granicą. Poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań i chcą być częścią innowacyjnego i bardzo dynamicznego biznesu.
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • projektowanie schematów i obwodów PCB urządzeń elektronicznych
  • programowanie w języku C/C++ mikrokontrolerów STM32
  • projektowanie nowych i modyfikacja istniejących projektów elektroniki
  • opracowywanie konceptów oraz wersji rozwojowych projektów elektroniki
  • weryfikacja, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów na styku elektroniki i teleinformatyki
  • udział w pracach wdrożeniowych rozwiązań produkowanych przez spółkę

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie
  • praktyczna znajomość języka C/C++ związana z systemami wbudowanymi i transmisją danych za pomocą modemów GSM 2G/3G/LTE
  • znajomość architektury procesora STM32 oraz interfejsów komunikacyjnych tj. RS232,SPI,I2C itp.
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów łączących dziedziny z zakresu elektroniki, programowania, systemów teleinformatycznych
  • podstawowa znajomość baz danych SQL
  • umiejętność planowania testów i uruchamiania prototypowych urządzeń elektronicznych
  • mile widziana znajomość systemu wersjonowania Git/SVN

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w innowacyjnych projektach, zmieniających sposób życia ludzi w miastach

Znajomość języków

  • angielski
CV należy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego ogłoszenia!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy