Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier R&D

HR WISE sp. z o. o. O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma HR Wise Sp. z o.o. - firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby do Działu R&D na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami poprzez tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do istniejących i nowych produktów,
  • Planowanie i organizacja działań w ramach realizacji projektu,
  • Identyfikację potrzeb, tworzenie projektu, prototypu, udział w testach i wdrożeniu,
  • Analiza rynku pod kątem pozyskiwania nowych możliwości wytwarzania, tj. możliwości technologicznych oraz zasobów wspomagających proces tworzenia produktu,
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej zgodnie z normami,
  • Udział we wdrożeniu nowych produktów i technologii do procesu produkcyjnego,

Profil:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika, Budowa Maszyn),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale R&D,
  • Znajomość materiałów oraz technologii wytwarzania (obróbka skrawaniem, łączenie metali ect.),
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad oraz programów 3D (Solid Works),
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Kreatywność i otwartość umysłu na tworzenie nowych rozwiązań,

W zamian oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającym się firmie, Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzenia
  • Możliwość tworzenia nowych rozwiązań technologicznych, dzięki którym stworzone przez Ciebie produkty stają się pionierami na rynku
  • Pracę w Piotrkowie Trybunalskim
  • Dodatkowy pakiet benefitów: karta sportowa, pakiet medyczny

Ogłoszenie archiwalne