Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier R&D

  • Ołtarzew (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie central wentylacyjnych, systemów odzysku energii oraz elementów wentylacyjnych,
    • Projektowanie nowych produktów oraz rozwój już istniejących,
    • Udział oraz prowadzenie projektów mających na celu obniżenie kosztów oraz poprawę jakości,
    • Ciągłe udoskonalanie produktów,
    • Analiza oraz raportowanie KPI,
    • Udział w działaniach związanych z wdrażaniem nowych procesów i produktów,
    • Bliska współpraca w zakresie Inżynierii Produkcji m.in. z Produkcją, Działem Zakupów i Działem Handlowym.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, inżynierskie,
    • Doświadczenie w pracy w dziale R&D, w firmie wentylacyjnej lub o zbliżonym profilu,
    • Doświadczenie w projektowani 2D, 3D oraz FEA, umiejętność pracy z oprogramowaniem SolidWorks i Inventor,
    • Doświadczenie w projektowaniu z uwzględnieniem zagadnień aerodynamicznych, akustycznych,
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, uwzględniając fazę projektowania, testowania, wdrożenie do produkcji przy zachowaniu założeń budżetowych oraz czasowych,
    • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji technicznej, oraz jej prezentacji,
    • Umiejętność analizowania i interpretacji danych,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny,
    • Odpowiedzialność,
    • Otwartość na nowe pomysły, elastyczność w działaniu,
    Oferujemy:
    • Stabilne warunki pracy oraz dobre warunki płacowe,
    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży,
    • Satysfakcjonującą pracę przy prestiżowych międzynarodowych projektach z możliwością rozwoju w przyjaznej atmosferze,
    • Pakiet Multisport i opiekę medyczną.

    Zainteresowanych prosimy o podanie wymagań finansowych.

    Administratorem danych jest:

    FläktGroup Poland Sp. z o. o.
    ul. Południowa 2, Ołtarzew
    05-850 Ożarów Mazowiecki

    www.flaktgroup.pl

    *Prosimy o dodanie klauzuli: „ Wyrażam  zgodę na przetwarzanie
    moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
    potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
    z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
    (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FLÄKTGROUP POLAND Sp. z o. o. zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    W każdym czasie może Pan/Pani cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected].

    Pana/Pani dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Pana/Pani dobrowolnej zgody, którą wyraził(-a) Pan/Pani wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraził (-a) Pan/Pani zgodę) do innego administratora danych. Ma Pan/Pani także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy.

    W razie pytań może Pan/Pani z nami skontaktować pod adresem [email protected].