Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier R&D - Specjalista ds. modelowania MES/CFD

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "CIM-MES PROJEKT" sp. z o.o.

    CIM-mes Projekt specjalizuje w projektowaniu nowych produktów i technologii. Oferowane usługi obejmują również realizację zaawansowanych analiz inżynierskich z wykorzystaniem metod numerycznych w zakresie mechaniki ciała stałego (MES) oraz mechaniki płynów (CFD). Spółka realizuje usługi dla wielu sektorów gospodarki, między innymi dla przemysłu samochodowego, lotniczego, procesowego oraz energetyki.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania na stanowisku:

    • Realizacja zaawansowanych usług inżynierskich w zakresie przeprowadzania symulacji i analiz inżynierskich (MES lub/oraz CFD)
    • Proponowanie modyfikacji konstrukcyjnych na bazie analiz numerycznych
    • Konstrukcja urządzeń przy wykorzystaniu zaawansowanych metod komputerowych
    • Opracowywanie oprogramowania symulacyjnego /wspomagającego projektowanie oraz rozwijanie oprogramowania do symulacji, optymalizacji konstrukcji oraz procesów (opcjonalnie)
    • Udział w realizacji prac badawczo-rozwojowych, opracowywanie nowych produktów, twórcze i samodzielne rozwiązywanie problemów technicznych.

    Wymagania:

    • Bardzo dobre podstawy fizyczne z zakresu mechaniki płynów lub/oraz mechaniki ciała stałego, wymiany ciepła
    • Szeroka wiedza ogólna z zakresu fizyki, matematyki i metod numerycznych
    • Znajomość metod numerycznych, umiejętność opracowywania modeli matematycznych
    • Podstawy programowania (C, Python, ew. C++)
    • Umiejętność poprawnej dokumentacji prowadzonych prac
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość oprogramowania do symulacji procesów z zakresu mechaniki płynów (CFD), wytrzymałości (MES).

    Kandydaci nie muszą spełniać wszystkich wymienionych wymagań.

    Oferowane warunki:

    Umowa o pracę (pełen etat), atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, praca w międzynarodowym środowisku przy  innowacyjnych projektach.

    Procedura aplikacyjna:

    1. CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
    2. Wyciąg z uzyskanych rezultatów na studiach
    3. Oryginalny tekst napisany przez kandydata (minimum jedna strona) na -preferowane: raport, publikacja, praca magisterska lub inżynierska ewentualnie: opis czy recenzja (po polsku lub angielsku)
    4. Inne dokumenty potwierdzające umiejętności wskazane w wymaganiach.

    Poproś kandydatów o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, których administratorem będzie CIM-mes Projekt Sp. z o.o.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.