Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier R&D

Coroflex Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Ciepłownicza 8

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu oraz samodzielne wytwarzanie prototypów

  • Praca w laboratorium

  • Obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Wykonywanie badań zgodnie z normami obowiązującymi w branży automotive oraz industrial

  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz raportów

  • Wsparcie Działu Produkcji w kwestii jakości wyrobu

  • Bezpośrednia współpraca z wydziałem R&D w centrali

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min 2 lat doświadczenia w dziale konstrukcyjnym, technologicznym lub podobnym

  • Znajomość technologii procesu ekstruzji

  • Znajomość przetwórstwa tworzyw termoplastycznych

  • Praktyczna znajomość oprogramowania CAD

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność

To oferujemy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Stabilną pracę w dobrze zorganizowanym, zarządzanym i doświadczonym zespole

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne