Oferta pracy

Inżynier R&D

artgeist Sp. z o.o.O firmie

  • Lotnicza 24, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

artgeist Sp. z o.o.

Lotnicza 24

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami poprzez tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do istniejących i nowych produktów

  • Planowanie i organizacja działań w ramach realizacji projektu

  • Identyfikację potrzeb, tworzenie projektu, prototypu, udział w testach i wdrożeniu

  • Analiza rynku pod kątem pozyskiwania nowych możliwości wytwarzania, tj. możliwości technologicznych oraz zasobów wspomagających proces tworzenia produktu

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej zgodnie z normami

  • Udział we wdrożeniu nowych produktów i technologii do procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika, Budowa Maszyn, Architektura)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale R&D min 2 lata

  • Biegła znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad oraz programów 3D (Solid Works)

  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Kreatywność i otwartość umysłu na tworzenie nowych rozwiązań

  • Doświadczenie we współpracy z innymi działami w przedsiębiorstwie produkcyjno - handlowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach

  • Widoczne, mierzalne i doceniane efekty pracy

  • Możliwość wyboru własnej ścieżki podnoszenia kwalifikacji (sam wybierz szkolenie dla siebie)

  • Atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy

  • Możliwość przyłączenia się do pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego - Twoje zdrowie oraz bezpieczeństwo są dla nas ważne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi