Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier R&D

  • Wrocław, Błonie (pow. średzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: jednostka produkcyjna Clinico Medical w Błoniu koło Środy Śląskiej.

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowywaniu projektów rozwojowych do momentu ich przekazania do produkcji seryjnej z uwzględnieniem aspektów istotnych dla jakości oraz opłacalności;
  • Koordynacja koniecznych zmian w produkcie i konstrukcyjnych;
  • Współpraca przy sporządzaniu standardowych procedur operacyjnych i instrukcji pracy, które opisują realizację procesów istotnych dla rozwoju;
  • Transfer projektów;
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (przetwórstwo tworzyw sztucznych, mechanika);
  • Dobra umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Mile widziana umiejętność sporządzania rysunków technicznych i dokumentacji technicznej;
  • Mile widziane doświadczenie w Project Management;
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem).

Fresenius Kabi zatrudnia ponad 33 000 osób na całym świecie. Wszyscy wspólnie pracujemy nad poprawą jakości życia pacjentów. Jednostka produkcyjna Clinico Medical Sp. z o.o. w Błoniu pod Wrocławiem zatrudnia około 1500 osób. Od 2005 roku firma jest członkiem koncernu Fresenius Kabi. Produkujemy wyroby medyczne jednorazowego użytku, służące po podawania żywienia klinicznego, leków i krwi. Nasze aparaty medyczne stosuje się w leczeniu krytycznych i przewlekłych chorób, m.in. cukrzycy, chorób nerek i nowotworowych.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji tylko w języku angielskim, klikając na przycisk „Aplikuj”.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się