Oferta pracy

Inżynier Realizacji Serwisu (farmy PV, fotowoltaika)

Nomad Electric Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łomża, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie wielkoskalowej fotowoltaiki z portfelem inwestycji ponad 1 GW. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych: projektujemy, budujemy, zarządzamy ruchem i serwisujemy farmy PV. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Realizacja przeglądów i prac serwisowych
  • Raportowanie, sprawne rozwiązywanie problemów w terenie
  • Usługi serwisu oraz reakcji na awarię w wyznaczonym czasie
  • Serwis systemów fotowoltaicznych
  • Diagnozowanie usterek, konserwacja systemów PV
  • Prace elektryczne, prace pomiarowe i montażowe w ramach serwisu
  • Bieżący kontakt z Operatorem Sieci Dystrybucji
  • Analiza raportów podsumowujących produkcję energii, KPI’s farm, status realizacji przeglądów
    oraz serwisów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ elektryczne mile widziane
  • Uprawnienia SEP nN/SN
  • Doświadczenie w realizacji, audytach lub serwisach instalacji fotowoltaicznych mile widziane
  • Znajomość obsługi MS Office (Word, Excel)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność wyjazdowa

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalny, energiczny zespół
  • Praca bezpośrednio z Zarządem spółki
  • Brak nonsensów korporacyjnych
  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ (w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nomad Electric Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Nomad Electric Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy