Oferta pracy

Inżynier Realizacji Serwisu (farmy PV, fotowoltaika)

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 godziny temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja przeglądów i prac serwisowych

  • Raportowanie, sprawne rozwiązywanie problemów w terenie

  • Usługi serwisu oraz reakcji na awarię w wyznaczonym czasie

  • Serwis systemów fotowoltaicznych

  • Diagnozowanie usterek, konserwacja systemów PV

  • Prace elektryczne, prace pomiarowe i montażowe w ramach serwisu

  • Bieżący kontakt z Operatorem Sieci Dystrybucji

  • Analiza raportów podsumowujących produkcję energii, KPI’s farm, status realizacji przeglądów oraz serwisów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ elektryczne mile widziane

  • Uprawnienia SEP nN/SN

  • Doświadczenie w realizacji, audytach lub serwisach instalacji fotowoltaicznych mile widziane

  • Znajomość obsługi MS Office (Word, Excel)

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dyspozycyjność wyjazdowa

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalny, energiczny zespół

  • Praca bezpośrednio z Zarządem spółki

  • Brak nonsensów korporacyjnych

  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.

Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie wielkoskalowej fotowoltaiki z portfelem inwestycji ponad 4 GW. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych: projektujemy, budujemy, zarządzamy ruchem i serwisujemy farmy PV.

Przewiń do profilu firmy