Oferta pracy

Inżynier Rezydent

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jako J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która nieustannie się rozwija. Zatrudniamy ponad 800 pracowników w całym kraju. Szukamy ludzi wszechstronnych, o szerokich horyzontach, z pasją i ciekawością. Liczy się dla nas otwartość, chęć nauki i rozwoju, umiejętność poszukiwania rozwiązań oraz zaangażowanie.

Aktualnie do Naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: (Białystok + okolice, województwo podlaskie)

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i kontrola nad projektowaniem i realizacją robót budowlanych
  • Zapewnienie nadzorowania Wykonawcy robót
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne Kierownika Projektu w zarządzaniu kontraktem

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie: wyższe w dyscyplinie budownictwo lub odpowiadające mu wykształcenie zdobyte poza granicami Polski
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie:
- Minimum 12 miesięcy doświadczenia przy realizacji 1 lub 2 zadań obejmujących budowę, przebudowę lub remont lub nadzór nad budową, przebudową lub remontem Obiektu Budowlanego o wartości robót co najmniej 200 mln PLN netto każde na stanowisku/ stanowiskach:

Dyrektora Kontraktu lub Kierownika Budowy lub Kierownika Robót Drogowych dla odcinka o długości min. 4 km lub Kierownika Robót Mostowych dla co najmniej 1 obiektu mostowego o obciążeniu dla klasy A oraz rozpiętości teoretycznej przęsła co najmniej 50 m lub Inżyniera Kontraktu lub Inżyniera Rezydenta lub Inspektora Nadzoru specjalności inżynieryjnej drogowej dla odcinka o długości min. 4 km lub Inspektora Nadzoru specjalności inżynieryjnej mostowej dla co najmniej 1 obiektu mostowego o obciążeniu dla klasy A oraz rozpiętości teoretycznej przęsła co najmniej 50 m
  • Znajomość procedur FIDIC

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę b2b
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Rozwój kompetencji
  • Dużą samodzielność
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych)

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy