Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Rezydent

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla wiodącej firmy świadczącej usługi nadzoru inżynieryjnego i inwestorskiego , poszukujemy doświadczonego inżyniera, który obejmie stanowisko:

    INŻYNIER REZYDENT

    miejsce pracy: Bydgoszcz
    nr ref.: IREC/06/18

    Obowiązki na stanowisku pracy:

    • opiniowanie i koordynacja dokumentacji projektowej
    • zarządzanie jakością na każdym etapie realizacji zadań
    • weryfikacja obmiarów i prac geodezyjnych
    • nadzór nad przestrzeganiem przepisów dotyczących ochrony środowiska i badań archeologicznych
    • stała analiza postępu prac i nadzór nad robotami
    • prowadzenie spraw związanych z umowami przyłączeniowymi i umowami na usunięcie kolizji itp.
    • udział w dokonywaniu odbiorów
    • udział w zapewnieniu gwarancji na wykonane prace i zgłaszaniu wad
    • nadzór w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych i/lub specjalności inżynieryjnej mostowej i/lub specjalności drogowej i/lub konstrukcyjno-budowlanej lub których zakres obejmuje urządzenia sterowania ruchem kolejowym
    • doświadczenie zawodowe zebrane w ciągu ostatnich 10 lat: minimum 5 lat doświadczenia w pracy przy realizacji projektów kolejowych realizowanych w oparciu o warunki kontraktu FIDIC lub inne standardowe warunki kontraktowe, w tym 2 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera Projektu lub Inżyniera Rezydenta
    • najwyższa staranność i odpowiedzialność
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • warunki kontraktowe FIDIC
    • znajomość procedur i instrukcji w zakresie prowadzenia inwestycji i remontów na czynnych szlakach kolejowych w zarządzie PKP PLK
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • możliwość pracy na rzecz ważnych projektów dla rozwoju polskiej infrastruktury kolejowej
    • pracę w gronie renomowanych profesjonalistów
    • dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i technologii
    • profesjonalne program wdrożenia do pracy (w razie potrzeby)
    • zatrudnienie w formie B2B lub innej, preferowanej przez Kandydata

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

    Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Po więcej informacji prosimy dzwonić –

    tel. +48 601 562 134.

    Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.