Oferta pracy

Inżynier Rezydent

Sweco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kłodzko

    Kłodzko, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie i udział w realizacji projektów w zakresie usług nadzoru i zarządzania projektami budowlanymi oraz usług doradztwa i konsultingu;

  • odpowiedzialność za wyniki rzeczowe i finansowe projektu;

  • przygotowanie i organizacja procesu realizacji projektu;

  • monitorowanie przebiegu realizacji projektu, rejestracja i analiza zdarzeń w stosunku do planów i harmonogramów;

  • kierowanie, organizacja i nadzorowanie pracy zespołu projektu;

  • komunikacja i współpraca z pozostałymi uczestnikami projektu;

  • udział w analizie rynku, pozyskiwaniu nowych zamówień i przygotowaniu ofert.

Nasze wymagania

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych na stanowisku Inżyniera Rezydenta, Inżyniera Kontraktu, Kierownika Projektu, Kierownika Budowy lub podobnym;

  • doświadczenie przy projektach realizowanych w oparciu o warunki kontraktowe FIDIC;

  • uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowalnej, drogowej, hydrotechnicznej lub melioracyjnej;

  • praktyczna znajomość zasad i przepisów związanych z realizacją projektów budowlanych;

  • znajomość umów na roboty i usługi budowlane;

  • znajomość komputerowych programów biurowych oraz specjalistycznych programów z zakresu administracji projektami, harmonogramowania, projektowania, kosztorysowania;

  • bardzo dobre zdolności organizacyjne i komunikacyjne, samodzielność, sumienność.

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo - projektowych;

  • możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w partnerskiej atmosferze;

  • możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych: ubezpieczenie, karta sportowa, opieka medyczna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Sweco Polska Sp. z o.o.

Sweco Polska oferuje swoim Klientom usługi doradcze i inżynierskie dla wszystkich etapów realizowanego projektu, na rynkach: drogowym, wodnym, ochrony środowiska, energetycznym, kolejowym oraz budownictwa kubaturowego. Nasza działalność skupia się na trzech głównych obszarach: konsultingu, projektowaniu oraz nadzorach, a sieć biur zlokalizowanych w największych miastach w kraju, umożliwia realizację projektów w każdym zakątku Polski.

Przewiń do profilu firmy