Oferta pracy

Inżynier RF (m/f)

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.O firmie

  • Marki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.
Lokalizacja: Zielonka k. Warszawy

Twoje Zadania:

  • projektowanie, uruchamianie i testowanie układów RF wielkich mocy (150kW i więcej) oraz elektronicznych układów do generowania takich mocy RF;
  • projektowanie, uruchamianie i testowanie urządzeń zasilających i sporządzanie do nich niezbędnej dokumentacji;
  • monitoring rozwiązań technicznych i ich implementacja w projektowanych urządzeniach RF;
  • poddawanie proponowanych rozwiązań i otrzymanych wyników badań weryfikacji przez specjalistów lub ekspertów pracujących w dziale własnym i R&D oraz modyfikacja proponowanych rozwiązań;
  • współpraca z klientami w ramach wsparcia produktu oraz w ramach analizowania rynku pod kątem szukania nowych możliwości rozwoju produktu;
  • prowadzenie projektów w ramach działalności Spółki z wykorzystaniem zasobów kompetencyjnych działów R&D i wykonawczych działów Produkcji.

Twój Profil:

  • wykształcenie wyższe techniczne energoelektroniczne, elektryczne lub elektroniczne;
  • znajomość podstawowych narzędzi projektowych jak MathLab, LTSpice, a także programów analizy RF metodą elementów rozproszonych;
  • umiejętność wykorzystywania symulacji komputerowej (znajomość FEM będzie dodatkowym atutem);
  • znajomość zagadnień pomiarów wielkości elektrycznych w zakresie wysokich częstotliwości (RF);
  • znajomość dylematów między generowaniem wielkich mocy RF a mało sygnałowymi torami pomiarowymi;
  • doświadczenie w układach przetwarzania RF o mocy tak powyżej 1000W jak i poniżej 100uW;
  • umiejętność współpracy ze szczeblem managerskim dla obrazowej, technicznej, projekcji wymagań klienta;
  • umiejętność projektowania i uruchamiania urządzeń energoelektronicznych sterowanych analogowo i mikroprocesorowo;
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność pracy w zespole projektowym.

 Twoje Benefity:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie;
  • w pełni wyposażona siłownia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje
odrzucone zostaną zniszczone.

TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF?
Czekamy na Twoją aplikację.

Kontakt:

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.
Marecka 47
05-220 Zielonka
Polska

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy