Logo Pracuj.pl

Inżynier RF (m/f)

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.O firmie

  • Zielonka
    Zielonka, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, uruchamianie i testowanie układów RF wielkich mocy (150kW i więcej) oraz elektronicznych układów do generowania takich mocy RF, a także sporządzanie niezbędnej dokumentacji;
  • monitoring rozwiązań technicznych i ich implementacja w projektowanych urządzeniach RF;
  • poddawanie proponowanych rozwiązań i otrzymanych wyników badań weryfikacji przez specjalistów lub ekspertów pracujących w dziale własnym i R&D oraz modyfikacja proponowanych rozwiązań;
  • współpraca z klientami w ramach wsparcia produktu oraz w ramach analizowania rynku pod kątem szukania nowych możliwości rozwoju produktu;
  • prowadzenie projektów z wykorzystaniem zasobów kompetencyjnych działów R&D i wykonawczych działów Produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne energoelektroniczne, elektryczne lub elektroniczne; znajomość podstawowych narzędzi projektowych jak MathLab, LTSpice, a także programów analizy RF metodą elementów rozproszonych;
  • umiejętność wykorzystywania symulacji komputerowej AWR (znajomość FEM będzie dodatkowym atutem);
  • znajomość zagadnień pomiarów wielkości elektrycznych w zakresie wysokich częstotliwości (RF) - układy dopasowane (50Ohm) i odstrojone;
  • znajomość wyzwań między generowaniem wielkich mocy RF a mało sygnałowymi torami pomiarowymi;
  • doświadczenie w układach przetwarzania RF różnej mocy;
  • umiejętność współpracy ze szczeblem managerskim dla obrazowej, technicznej, projekcji wymagań klienta;
  • umiejętność projektowania i uruchamiania urządzeń energoelektronicznych sterowanych analogowo i mikroprocesorowo;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność pracy w zespole projektowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Praca w systemie 1 lub 2 zmianowym;
  • Opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych;
  • Ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Inżynier RF (m/f), Zielonka