Oferta pracy

Inżynier Robót Branżowych (dział elektromechaniczny)

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w koordynacji prac na budowie,

  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej/projektowej oraz dbanie o jej zgodnie z realizowanymi robotami,

  • Przygotowanie zestawień rozliczeń i analiza, nadzór nad tworzeniem dokumentacji budowy,

  • Kontrolę jakości i terminowości wykonywanych na budowie prac,

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców oraz ich rozliczanie,

  • Udział w tworzeniu harmonogramu i raportowanie postępu prac,

  • Koordynacja prac podwykonawców,

  • Wykonywanie obmiarów i przedmiarów robót,

  • Współpraca z Kierownikami Robót, Majstrami, Koordynatorem Robót Branżowych oraz Podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze elektroenergetyki lub pokrewnym,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość oprogramowania Cad oraz MS Project

  • Dyspozycyjność - praca poza terenem zamieszkania

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Komunikatywność, sumienność, zaangażowanie,

  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach elektroenergetycznych,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Przewiń do profilu firmy