Oferta pracy

Inżynier Robót Budowlanych

Moderna Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji inwestycji;

  • Wykonywanie robót zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem;

  • Zarządzanie oraz współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót;

  • Organizacja i bezpośredni nadzór nad pracą podległych zespołów, w szczególności w zakresie: jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót;

  • Odpowiedzialność za realizację robót zgodnie z przyjętą dyscypliną budżetową;

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań;

  • Zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP, inicjowanie działań zapobiegających powstawaniu zagrożeń dla zdrowia i życia podległego personelu.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w budownictwie – preferowane obiekty kubaturowe;

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe: Budownictwo;

  • Posiadanie zgodnych z wymogami prawnymi Uprawnień Budowlanych – mile widziane

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Obsługa komputera, MS Office, AutoCad;

  • Wspieranie kierownictwa budowy w planowaniu robót;

  • Analizowanie dokumentacji technicznej;

  • Nadzorowanie, koordynacja i rozliczanie ekip wykonawczych, sporządzanie przedmiarów i obmiarów;

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej;

  • Samodzielność, komunikatywność, inicjatywa połączona z dobrą organizacją pracy;

  • Przestrzeganie procedur, norm, przepisów bhp.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z premiami za realizację celów budowy;

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji;

  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju;

  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale;

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Moderna Holding Sp. z o.o.

Moderna Holding sp. z o.o. – Deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzący ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Inżynier Robót Budowlanych.

Przewiń do profilu firmy

Siedziba Firmy:

  • ul. Świętojańska 45, Gdynia