Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w Polsce

Inżynier robót drogowych

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna 5 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie poszukujemy inżyniera robót drogowych na nasz projekt S52 w Krakowie

  • Nadzorowanie nad prowadzonymi pracami na budowie

  • Kontrola dostaw materiałów

  • Nadzór i kontrola prac firm podwykonawczych

  • Kontrola nad wbudowanymi materiałami

  • Kontrola i optymalizacja powierzonych zadań na budowie

  • Bieżąca kontrola zaawansowania prac w stosunku do harmonogramu

  • Przestrzeganie i egzekwowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiał/sprzęt

  • Bieżące zgłaszanie zapotrzebowań na próby/testy oraz kontrola ich wyników wraz z działem jakości

  • Bieżąca kontrola procesu budowlanego pod kątem zgodności z projektem - współpraca z geodetą

  • Uczestniczenie w naradach koordynacyjnych

  • Ścisła współpraca z pozostałą kadrą oraz branżami

  • Pilnowanie kosztów budowy oraz przestrzeganie gospodarnego podejścia do powierzonych zadań

  • Skrupulatne wypełnianie powierzonych obowiązków

Nasze wymagania

  • Minimum Pół roku pracy na budowie, przy robotach drogowych;

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość obsługi komputera (MS Windows)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,

  • Opieka medyczna po ukończeniu 1 roku współpracy,

  • Multisport,

  • Dodatkowe szkolenia,

  • Eventy okolicznościowe związane ze świętami polskimi i tureckimi,

  • Owocowe dni.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

Tak się u nas pracuje