Logo Pracuj.pl

Inżynier Robót Drogowych S3

ONDE S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika budowy w zakresie realizacji robót – w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plan realizacji robót,
  • opracowywanie i ewidencjonowanie dokumentacji technicznej,
  • koordynacja prac podwykonawców; przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców,
  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, odbiorów etapów robót i rozliczeń,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, przygotowanie powykonawczej dokumentacji odbiorowej,
  • współpraca z dostawcami i innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe – branża drogowa,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w tym MS Excel),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową,
  • umiejętność kreowania atmosfery sprzyjającej pracy,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane,
  • znajomość programów do kosztorysowania (np. Norma Pro).

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przy wsparciu doświadczonych współpracowników,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od Twoich potrzeb),
  • dofinansowania udziału w szkoleniach i kursach (także tych, które sam wybierzesz) oraz zajęciach z języka angielskiego,
  • miłą, partnerską atmosferę pracy :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

ONDE S.A. jest liderem w sektorze ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII. Byliśmy i jesteśmy zaangażowani w budowę instalacji o łącznej mocy 2849 MW. Realizujemy usługi z zakresu budowy farm wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych. Specjalizujemy się także w budownictwie drogowo-inżynieryjnym, co stanowi ważny element naszej historii.

W ONDE S.A. stawiamy na ciągły ROZWÓJ. Doskonalimy naszą kadrę i bazę technologiczną, dzielimy się doświadczeniem i nieustannie pogłębiamy wiedzę. Najważniejsze jest dla nas BEZPIECZEŃSTWO naszych pracowników, dlatego każdy projekt wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy bhp. Nasi klienci cenią nas za indywidualne podejście, rzetelność i zaangażowanie. To dzięki temu zapewniamy im realizacje na najwyższym poziomie.

ONDE S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej ERBUD, jednej z największych polskich grup budowlanych. Grupa ERBUD ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku i specjalizuje się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki.

Dołącz do ONDE i bądź NA FALI!

Aktualne oferty pracodawcy
08.2022

Inżynier Robót Drogowych S3, warmińsko-mazurskie