Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Robót Drogowych

Usługi Transportowo Budowlane Bernard Baranowski

  • Świnoujście, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonanych prac budowlanych
  • nadzór nad podwykonawcami i dostawcami materiałów
  • analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych
  • tworzenie harmonogramów realizacji robót oraz bieżąca kontrola wykonanych prac
  • udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców
  • kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania, jak i przestrzegania przepisów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość programu AutoCad
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność,

 Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia prac
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne