Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w Polsce

Inżynier Budowy

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 07 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie poszukujemy Inżyniera Robót Torowych, na nasz projekt związny z budową linii Tramwajowej Naramowice w Poznaniu.

  • Wsparcie kierownika budowy i zastępcy kierownika budowy,

  • Raportowanie postępu prac kierownikowi budowy,

  • Koordynacja i nadzór nad pracami podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Nadzór nad dokumentacją projektową,

  • System pracy mieszany (50%/50% budowa/biuro).

Nasze wymagania

  • Znajomość branży drogowej i/lub tramwajowej,

  • Dobra obsługa komputera (pakiet ms office, narzędzie typu cad),

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Chęć zdobywania wiedzy, motywacja do działania.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,

  • Opieka medyczna,

  • Multisport,

  • Dodatkowe szkolenia,

  • Eventy okolicznościowe związane ze świętami polskimi i tureckimi,

  • Owocowe dni.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

Tak się u nas pracuje