ONDE S.A.

Inżynier robót elektrycznych

ONDE S.A. O firmie

  • Kamienna Góra

    Kamienna Góra, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji specjalisty/koordynatora robót w zakresie robót elektroenergetycznych w ramach realizowanego projektu budowlanego związanych z:

  • - Przebudową kolizji SN, NN, WN 110kV

  • - Budową tymczasowego zasilania placów budowy

  • - Budową zasilania docelowego trasy S3

  • - Budową oświetlenia drogowego trasy S3

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót, jakością i terminowością realizowanych robót drogowych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,

  • organizowanie, koordynowanie oraz nadzorowanie pracy sprzętu własnego oraz podległych brygad, podwykonawców, usługodawców,

  • planowanie potrzeb materiałowych, sprzętowych i kadrowych,

  • sporządzanie sprawozdań wykonania i zaawansowania robót,

  • bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót oraz dokumentacji technicznej,

  • prowadzenie dokumentacji budowlanej,

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP,

  • sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe branżowe

  • doświadczenie w pracy przy inwestycjach drogowych

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową

  • inicjatywa i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych do kierowania robotami budowlanymi

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • partnerska atmosfera współpracy

ONDE S.A.

ONDE S.A. jest liderem w sektorze ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII. Byliśmy i jesteśmy zaangażowani w budowę instalacji o łącznej mocy 2530 MW. Realizujemy usługi z zakresu budowy farm wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych. Specjalizujemy się także w budownictwie drogowo-inżynieryjnym, co stanowi ważny element naszej historii.

W ONDE S.A. stawiamy na ciągły ROZWÓJ. Doskonalimy naszą kadrę i bazę technologiczną, dzielimy się doświadczeniem i nieustannie pogłębiamy wiedzę. Najważniejsze jest dla nas BEZPIECZEŃSTWO naszych pracowników, dlatego każdy projekt wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy bhp. Nasi klienci cenią nas za indywidualne podejście, rzetelność i zaangażowanie. To dzięki temu zapewniamy im realizacje na najwyższym poziomie.

ONDE S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej ERBUD, jednej z największych polskich grup budowlanych. Grupa ERBUD ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku i specjalizuje się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki.

Dołącz do ONDE i bądź NA FALI!

Przewiń do profilu firmy