Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier robót elektrycznych

BATI-INVEST Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma budowlana Bati-Invest Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

INŻYNIER ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Koordynacja prac ekip montażowych
  • Szczegółowa analiza dokumentacji technicznej
  • Weryfikacja poprawności i jakości wykonywanych instalacji
  • Odpowiedzialność za zamówienia materiałowe
  • Aktywna współpraca z innymi pracownikami w zakresie projektów
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych
  • Sporządzanie wycen w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Wymagania:

  • Znajomość instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel) oraz AutoCAD
  • Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej oraz proponowanie rozwiązań optymalizujących koszty
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia i organizacji własnej pracy
  • Prawo jazdy kat B (czynne)
  • Samodzielność i samodyscyplina

Oferujemy:

  • Pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną i swobodną atmosferę
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach inwestycyjnych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Karta Benfit i bogaty pakiet medyczny
Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku
aplikowania w temacie wpisując: "Inżynier robót elektrycznych".
Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w celu rekrutacji na stanowisko "Koordynator robót sanitarnych" prowadzonej przez BATI-INVEST Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy ul. Doki 1, 80-958 Gdańsk, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE APLIKACJI. INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Ogłoszenie archiwalne