Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Robót Elektrycznych

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w Polsce

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej z zakresu instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych, teletechnicznych,

  • Dbałość o poprawność wykonania instalacji oraz optymalizację rozwiązań projektowych,

  • Przygotowywanie kalkulacji oraz zestawień materiałów do kosztorysów,

  • Wyszukiwanie podwykonawców robót i negocjowanie kwot kontraktów

  • Organizacja pracy, nadzór oraz kontrolę podwykonawców na budowie i ich rozliczanie,

  • Koordynacja podwykonawców oraz harmonogramu prac z innymi branżami,

  • Przygotowywanie dokumentacji budowy (karty zatwierdzeń materiałów, raporty, dokumentacja odbiorowa),raportowanie postępów prac oraz współpraca z kierownictwem budowy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na budowie, przy robotach elektrycznych,

  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu wycen instalacji elektrycznych,

  • Dobra znajomość AutoCAD i MS Office,

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • Uprawnienia SEP

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program rekomendacji pracowników