Oferta pracy

Inżynier Robót Elektrycznych

Spec Bau Polska Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie Generalnego Wykonawcy względem Inwestora,

  • bezpośredni nadzór nad realizacją prac elektrycznych; w tym nadzór, koordynację i bieżącą kontrolę podwykonawców i pracowników własnych w zakresie wykonywanych prac elektrycznych'

  • systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców,

  • kompleksową realizację części lub całej inwestycji, od momentu rozpoczęcia do jej zakończenia,

  • kontraktacja robót elektrycznych oraz ich optymalizacja'

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,

  • weryfikację dokumentacji projektowej,

  • nadzór nad dokumentacją techniczną,

  • ścisła współpraca z Kierownikiem budowy i innym działami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie przy realizacji obiektów przemysłowych, hal produkcyjno – magazynowych lub/i obiektów kubaturowych (budynki biurowe, mieszkaniowe) – mile widziane

  • doświadczenie na budowie w pełnieniu funkcji: Inżyniera Robót Elektrycznych będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w wycenach i rozmowach z podwykonawcami,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność koordynacji prac podwykonawców oraz sił własnych,

  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • ciekawą i ambitną pracę z ludźmi nastawionymi na współpracę,

  • pracę dającą możliwość rozwoju w firmie, w której zaangażowanie w pracę jest doceniane,

  • stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach finansowych,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych inwestycji na terenie województwa śląskiego i łódzkiego.

Spec Bau Polska Sp. z o.o.

SPEC BAU POLSKA SP. z o.o. to generalnego wykonawcy w branży budowlanej, świadczący zintegrowane usługi realizacji inwestycji dla sektorów przemysłu, użyteczności publicznej i budownictwa ogólnego. Jest odpowiedzialna za realizacje m.in. takich inwestycji jak budynek biurowy GPP w Katowicach, halę ICB PHARMA Jaworzno, Uzdrowisko SANTE w Warszawie, Klinika Św. Łukasza w Bielsku-Białej, hala produkcyjna Eurobox w Lublińcu. Obecnie jednym z głównych obiektów w trakcie realizacji jest oraz hale produkcyjne i obiekty administracyjne na terenie zakładu Magna Formpol w Tychach, obiekty handlowe wielkopowierzchniowe w Bielsku-Białej, hale przemysłowe na terenie Dolnego Śląska.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy