Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Robót Elektrycznych

QUMAN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 8007 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Rozpoczęliśmy działalność w lutym 2019 roku, dynamicznie rozwijając się jako generalny wykonawca instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych i teletechnicznych.

W naszych usługach stawiamy na elastyczność i indywidualne podejście do każdej potrzeby naszych Klientów. Zapewniamy doradztwo do usług, jednocześnie wyróżniając się szybkim procesem decyzyjnym, dzięki któremu sprawnie prowadzimy inwestycje. Proponujemy dopasowane rozwiązania, mając na względzie optymalizację pod kątem funkcjonalnym i ekonomicznym.

Oferujemy szerokie portfolio usług elektroinstalacyjnych, zapewniając kompleksową obsługę inwestycji, od wykonania projektu, poprzez realizację, aż po odbiory ze służbami i nadzorem inwestorskim.

Nasze usługi świadczymy dla różnych Klientów – między innymi instytucji publicznych, instytucji przemysłowych, najemców budynków biurowych, generalnych wykonawców budynków mieszkalnych. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami, dystrybutorami i wykonawcami, jesteśmy w stanie sprawnie i skutecznie odpowiedzieć na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków Inżyniera Robót Elektrycznych:

  • nadzorowanie, koordynacja prac budowlanych branżowych w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • przeprowadzanie odbiorów
  • kontrola jakości i terminowości prac podwykonawców oraz brygad własnych
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentacji budowy
  • aktywna pomoc w pozyskiwaniu podwykonawców
  • przygotowywanie przedmiarów i pomoc w kalkulacji ofert
  • współpraca w procesie rozliczeń z wykonawcami i rozliczenia inwestycji

Wymagania na stanowisko Inżyniera Robót Elektrycznych:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym
  • doświadczenie w branży min. 1 rok
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników
  • umiejętność analizowania dokumentacji projektowej i technicznej oraz harmonogramu robót
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość obsługi programów MS Office, AutoCad
  • prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na osiąganie celów

Oferujemy dla Inżyniera Robót Elektrycznych:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • kontakt z najnowszymi technologiami i interesującymi projektami
  • szkolenia zawodowe oraz możliwość uzupełnienia lub zdobywania nowych uprawnień
  • profesjonalne wyposażenie i narzędzia pracy
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • pakiet Benefit Multisport
  • możliwość zdobywania praktyki wykonawczej i projektowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne