Logo Pracuj.pl

Inżynier Robót Elektrycznych

EL-COM PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie dokumentacji wykonawczej / przetargowej
  • Przygotowanie zamówień materiałowych
  • Nadzór nad gospodarką materiałową
  • Sporządzanie ofert przetargowych
  • Nadzór i koordynacja prac elektryków i podwykonawców
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe / w trakcie
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku / do przyuczenia
  • Umiejętność czytania dokumentacji
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office i AutoCAD
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Benefity

  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Komputer służbowy
  • Telefon służbowy
  • Spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Zaaplikuj na to ogłoszenie

2

Weź udział w rozmowie

3

Rozpocznij przygodę z EL-COM Polska

EL-COM Polska świadczy usługi z zakresu Generalnego Wykonawstwa instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia dla obiektów przemysłowych, biurowo-usługowych, mieszkaniowych, handlowych i użyteczności publicznej.

Wierzymy, że pracownicy są najważniejszą wartością i największym kapitałem firmy.To dzięki ich kompetencjom i zaangażowaniu, ciągle się rozwijamy i osiągamy sukces. Na co dzień, tworzymy przyjazną i otwartą atmosferę pracy, miejsca w którym każdy może być sobą, jednocześnie podejmując ambitne wyzwania zawodowe przy realizacji prestiżowych projektów.

Jesteśmy przekonani, że praca w EL-COM Polska to gwarancja spotkania ciekawych ludzi i możliwości własnego rozwoju.

Inżynier Robót Elektrycznych, Warszawa