Oferta pracy

Inżynier robót elektrycznych

PPUH ELMA K. T. CZACZKOWSCY S.C.O firmie

5 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Wydawnicza 44A
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PPUH ELMA K. T. CZACZKOWSCY S.C.

Wydawnicza 44A

Warszawa

Prężnie rozwijająca się firma na rynku robót elektrycznych i teletechnicznych, w związku z pozyskaniem kolejnych kontraktów prac elektrycznych/teletechnicznych poszukuje osób chętnych do podjęcia współpracy i zatrudnienia na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • udział w procesie oferowania i kosztorysowania
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót
  • weryfikacja dokumentacji technicznej
  • bezpośredni nadzór nad pracami
  • rozliczanie robót
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej/odbiorowej

Wymagania:

  • doświadczenie na budowie lub podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • umiejętność czytania rysunków
  • zaangażowanie, inicjatywa i aktywność w działaniu
  • zdolności organizacyjne
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku
  • obsługa AutoCada (podobnych), Excela, Worda, Outlooka

Oferujemy:

  • cykliczne szkolenia branżowe, możliwości rozwoju i awansu
  • atrakcyjny system wynagradzania  i premiowania - w pełni oddający zaangażowanie i osiągane wyniki
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • stabilność zatrudnienia
  • imprezy, wyjazdy integracyjne oraz przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy