Inżynier Robót Elektrycznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.11.2017
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 15.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

RD bud Sp. z o.o., Generalny Wykonawca (www.rdbud.com)
poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na rekrutowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • koordynację projektów wykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych,
  • konsultacje dostawców i podwykonawców oraz analizę spływających ofert,
  • sporządzanie kart materiałowych,
  • opracowywanie harmonogramu prac z branży elektrycznej,
  • nadzorowanie tworzenia dokumentacji budowy w zakresie instalacji elektrycznych (w tym dokumentacji powykonawczej),
  • codzienną kontrolę jakości wykonania robót na powierzonym odcinku prac oraz ich zgodności z harmonogramem i projektem,
  • przygotowanie instalacji elektrycznych do procedury odbiorów,
  • nadzór nad usuwaniem usterek w trakcie odbiorów, a także pomoc w usuwaniu usterek dla działu Obsługi Gwarancyjnej w okresie gwarancyjnym danej budowy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe : specjalizacja elektrotechniczna lub podobna,
  • mobilność, po projekcie w Warszawie, możliwe są projekty w innych regionach Polski,
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami z branży instalacji elektrycznych mile widziane,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz Autocad,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, samodzielność.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość  korzystania ze szkoleń,
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania w tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska, na które Państwo aplikują.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez RD bud Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Ryżowa 33b), zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2016 r. poz.922 ze zm.)

Informujemy, że Administratorem danych jest RD bud Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są i przetwarzane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania- adres kontaktowy: rekrutacja@rdbud.com.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się