Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier robót - Kierownik robót

WBS SYSTEM sp. z o.o.O firmie

4 200‐7 000 zł brutto / mies.
  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

WBS System Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych, teletechnicznych

Zakres obowiązków:

  • koordynacja robót elektrycznych w sposób zgodny z wiedzą oraz prawem budowlanym i przepisami BHP
  • prowadzenie inwestycji zgodnie z projektem, przepisami, harmonogramem oraz założonym budżetem
  • organizacja terenu budowy
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • kontrola jakości wykonywanych prac
  • kierowanie zespołem oraz nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami
  • raportowanie postępu prac wraz z wszelkimi niezbędnymi informacjami
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, o kierunku elektrycznym lub pokrewnym
  • mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • świadectwo kwalifikacji E, D
  • znajomości obsługi programów Microsoft Office i AutoCAD, NormaPro
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót/koordynatora robót/inżyniera budowy w zakresie instalacji elektrycznych
  • znajomość przebiegu procesów budowlanych
  • samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji.
  • umiejętność kosztorysowania robót elektrycznych
  • umiejętność zarządzania zespołem ludzi
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy największych inwestycjach na Podlasiu
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wszelkie narzędzia, urządzenia niezbędne do powierzonych zadań
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w kreatywnym oraz ambitnym zespole ludzi

Ogłoszenie archiwalne