Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Robót Mechanicznych i Sanitarnych

EVOTHERM Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Legnicka 51, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EVOTHERM Sp. z o.o. Sp. K.

Legnicka 51

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad pracownikami,

  • organizacja pracy budowy,

  • kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac,

  • prowadzenie uzgodnień projektowych,

  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,

  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym,

  • nadzorowanie budżetu inwestycji i porównywanie go z opracowanymi ofertami i kosztorysami,

  • wydawanie / zarządzanie dokumentacją wykonawczą / wykonanie dokumentacji powykonawczej,

  • organizacja zaplecza budowy,

  • organizacja zakwaterowania dla pracowników,

  • samodzielność,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stałą umowa o pracę lub współpracę B2B,

  • praca w miłym młodym i dynamicznym zespole,

  • imprezy i spotkania integracyjne,

  • szkolenia oraz możliwość uzyskania certyfikatów i uprawnień,

Grupa EVOTHERM specjalizuje się kompleksowym wykonywaniu prac w pełnym zakresie instalacji mechanicznych.

Przewiń do profilu firmy