Logo Pracuj.pl

Inżynier robót sanitarnych

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowaO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad robotami budowlanymi dotyczącymi instalacji sanitarnych
  • Nadzór nad podwykonawcami
  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
  • Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.
  • Prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami
  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacja harmonogramu robót

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w procesie ofertowania/kosztorysowania
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word
  • Znajomość AutoCad
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników

To oferujemy

  • Komplet narzędzi do pracy, w tym samochód służbowy, telefon i laptop
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowa

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Inżynier robót sanitarnych, dolnośląskie