Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier robót sanitarnych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. Na rynku funkcjonujemy od 1991 roku. Ofertę NDI wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule. Podstawę naszej działalności stanowi budownictwo: kubaturowe oraz infrastrukturalne – w tym także projekty hydrotechniczne. Z powodzeniem działamy zarówno na rynku zamówień publicznych, jak i prywatnych.

    Prowadzimy także własne projekty deweloperskie, w których inwestorem bądź współinwestorem są spółki celowe tworzone w ramach grupy. NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

    W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi projektami aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref.: PR/IRS/0418

    ZAKRES ZADAŃ

    • Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót sanitarnych w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP
    • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót sanitarnych oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
    • Współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót oraz monitorowaniu postępu robót
    • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót

    PROFIL KANDYDATA

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
    • Znajomość Prawa Budowlanego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office i Autocad
    • Zaangażowanie w realizowane projekty
    • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy
    • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

    OFERTA

    • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów oraz rozwoju zawodowego
    • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom