Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier robót sanitarnych

AC GROUP

AC GROUP

aleja IX Wieków Kielc 4a

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym

  • Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych robót

  • Koordynacja prac ekip własnych i podwykonawców

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczych i odbiorowych

  • Współpraca z Generalnym Wykonawcą, Inwestorem i innymi Wykonawcami

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne- inżynieria środowiska

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i Zespołu

  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, komunikatywność

  • Rzetelność i uczciwość

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji w ramach umowy o pracę lub B2B

  • uczestnictwo w prestiżowych projektach na terenie całej Polski i współpraca z najlepszymi w branży

  • możliwość nieustannego rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

O nas

AC Group to firma projektowo-wykonawcza w zakresie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także działająca w sektorze odnawialnych źródeł energii. Dążymy do tego, by stać się liderem krajowym branży HVAC - już od kilku lat mamy opinię solidnego partnera biznesowego, a nasza marka kojarzy się klientom z jakością, komfortem i bezpieczeństwem inwestycji.

Siłą naszej spółki jest zespół składający się z wysoko wykwalifikowanej kadry managerskiej, inżynierskiej, serwisowej, zarządzającej procesami inwestycyjnymi dla największych klientów w Polsce takich jak: ECHO Investment, Colliers, Muniak, Tetris, Orange, Reesco, White Star Real Estate, EPP, Philips, Electrolux, ABB, 3M GSC Poland, Capgemini.

Jesteśmy zespołem, który z pasją i zaangażowaniem dąży do sukcesu. Wyróżnia nas kultura pracy oparta na szacunku dla każdego pracownika, dobra współpraca, dzielenie się wiedzą oraz wzajemna pomoc.