Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier robót sanitarnych / Kierownik robót sanitarnych

ADAMIETZ sp. z o.o.

  • Leszno

    Leszno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację oraz ustalone harmonogramy

  • przegląd, kontrolna i weryfikacja dokumentacji technicznej i zastosowanych rozwiązań

  • bieżące prowadzenie dokumentacji budowy w zakresie robót sanitarnych w całym okresie realizacji

  • monitorowanie zamówień materiałów na budowę, egzekwowanie terminowości dostaw oraz kontrola prawidłowości certyfikatów wystawionych przez producentów

  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – Inżynieria Środowiska

  • w przypadku stanowiska kierowniczego wymagane uprawnienia do kierowania robotami w spec. instalacyjnej

  • doświadczenie w zakresie realizacji inwestycji budowlanych

  • umiejętność czytania i weryfikowania dokumentacji technicznej

  • znajomość specyfiki robót budowlanych, przepisów branżowych

  • samodzielność, odpowiedzialność, efektywność w działaniu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • współpracę w zgranym zespole specjalistów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

Dołącz do nas już dziś!

Poszerzamy grono naszych wyspecjalizowanych pracowników w związku z nowymi projektami.

Firma Adamietz powstała w 1997 roku. Od ponad dwudziestu lat konsekwentnie podnosimy nasze kompetencje w obsłudze inwestycji budowlanych.

Doświadczenie zdobyte na międzynarodowych rynkach pozwala sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Spółka Adamietz to zespół inżynierów oraz szereg specjalistów z wielu dziedzin budownictwa. Kompleksowo obsługujemy inwestycje jako generalny wykonawca. Oferujemy pełen zakres usług począwszy od wykonania projektu, przez budowę i obsługę dokumentacji.

Przewiń do profilu firmy