Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier robót sanitarnych - Kierownik robót sanitarnych

AKAN-SERVIS sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa budowy, koordynowanie i nadzorowanie wszelkich prac związanych z prowadzeniem budowy

  • Nadzorowanie procesów wyboru podwykonawców, budżetowania oraz rozliczania kontraktów inwestycyjnych

  • Nadzór nad brygadami instalacji wentylacji i klimatyzacji,

  • Logistyka/zamówienia - kontrola nad dostawami - weryfikacja zgodności towaru zamówionego z dostarczonym na budowę,

  • Sporządzanie kalkulacji materiałowej dotyczącej projektu

  • Nadzór nad przygotowaniem pełnej dokumentacji technicznej

  • Kontrola terminowości wykonania robót,

  • Praca z projektem - weryfikacja zamontowanej instalacji,

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

  • Wsparcie w pozyskiwaniu nowych inwestycji

  • Dbanie o relacje biznesowe z potencjalnymi i stałymi klientami

  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji projektu i nadzór nad jakością wykonanych robót

  • Zarządzanie zespołem pracowników

  • Realizacja prac zgodnie z harmonogramem prac oraz zgodnie z BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność, lojalność

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel) oraz programu AutoCAD

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

To oferujemy

  • Wynagrodzenie za pracę 4 000,00 zł netto–5 000,00 zł netto

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Rozwój osobisty, podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

  • Bardzo dobre warunki pracy