Logo Pracuj.pl

Inżynier Robót Sanitarnych

ERBUD S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót;
  • Nadzór powierzonych robót sanitarnych zgodnie z projektem podstawowym i rysunkami roboczymi oraz nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników ustalonych zasad wykonywania robót sanitarnych;
  • Koordynowanie prac podwykonawców branży sanitarnej (w tym instalacji wentylacji i klimatyzacji) na inwestycjach;
  • Opracowanie harmonogramów robót i przedkładanie ich do zatwierdzenia Kierownictwu budowy;
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami;
  • Współpraca z inwestorami oraz z biurami projektowymi w zakresie branży sanitarnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne profilowe lub w trakcie nauki w specjalności uprawniającej do uzyskania uprawnień budowlanych – sanitarnych bez ograniczeń (znajomość i doświadczenie w realizacji, automatyki wentylacji i klimatyzacji oraz systemów BMS będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomości kosztorysowania;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym MS Project, AutoCAD, NORMA PRO;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów;
  • Umiejętność zarządzania, wyznaczania celów, delegowania zadań, koordynacji pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • partnerska atmosfera współpracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

POZNAJ ERBUD

Nasza historia zaczyna się w 1990 r. w małym domu jednorodzinnym w Toruniu. Po 30 latach jesteśmy czwartą największą niezależną grupą budowlaną w Polsce. Nasza siedziba mieści się w obsypanym nagrodami Royal Wilanów w Warszawie – biurowcu klasy A+, który jest naszą realizacją.

Spółką dominującą w Grupie jest ERBUD S.A., która działa w oparciu o siedem oddziałów zlokalizowanych w największych miastach Polski i specjalizuje się w budownictwie kubaturowym. Kolejnych kilkanaście spółek z Polski i z Niemiec realizuje kontrakty także w Belgii, Holandii czy Norwegii.

Do naszych flagowych realizacji należą Galeria Młociny – największa galeria handlowa w Warszawie, prestiżowa stołeczna Hala Koszyki, wielokrotnie nagradzany biurowiec Neuca w Toruniu czy najwyższy budynek biurowy w Łodzi – kompleks Hi Piotrkowska. A także wiele, wiele innych!

Nasza grupa oferuje również usługi serwisu dla przemysłu oraz realizuje specjalistyczne obiekty „pod klucz”. Spółka ERBUD Industry wybudowała w Koninie pierwszą w Polsce zeroemisyjną spalarnię śmieci, a w Elektrociepłowni Gdańsk buduje kotły elektrodowe, które umożliwią regulację mocy cieplej w niespotykanym dotąd w Polsce zakresie.

Od 2007 r. jesteśmy spółką publiczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, ERBUD wchodzi też w skład indeksu spółek budowlanych WIG Budownictwo.

W 2020 r. rozpoczęliśmy dwuletnią prezydencję w Porozumieniu dla Bezpieczeństwa w Budownictwie zrzeszającym 14 największych Generalnych Wykonawców w Polsce.

Przy firmie z wielkimi sukcesami działa też Fundacja ERBUD Wspólne Wyzwania, która pomaga wychowankom domów dziecka w wejściu w dorosłość.

Jesteśmy też sponsorem tytularnym akademickiej ligi e-sportowej ERBUD University E-sports EDU, będącej częścią ligi europejskiej.

Ekologia i zrównoważony rozwój to wyraźny kierunek rozwoju firmy – nasza spółka ONDE specjalizuje się w budowie farm wiatrowych i fotowoltaicznych. Jesteśmy pierwszą firmą budowlaną, która otrzymała certyfikat EMAS! To obecnie najwyższe unijne wyróżnienie w zakresie ekologii.

Inżynier Robót Sanitarnych, Kraków