Logo Pracuj.pl

Inżynier Robót Sanitarnych

Warbud S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji technicznych,
  • Specyfikowanie materiałów do zamówień,
  • Nadzorowanie i koordynowanie robót sanitarnych,
  • Zatwierdzanie przerobów,
  • Nadzór nad usuwaniem wad i usterek,
  • Prowadzenie rozliczeń finansowych robót sanitarnych,
  • Udział w naradach koordynacyjnych,
  • Współpraca z Inwestorem, Dostawcami i Podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – instalacje sanitarne,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych jako inżynier robót sanitarnych,
  • Znajomość rozwiązań technicznych,
  • Znajomość programów: MS Office, AutoCad, Norma,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

To oferujemy

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Ciekawe projekty,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez zalogowanie się w naszej bazie CV w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref. IRS/RW/Lublin/08/2022

Warbud S.A. to "Solidny Pracodawca" roku 2021, a także jeden z 4 najlepszych pracodawców polskiego rynku budownictwa wg Forbesa.

Dziękujemy za ten wybór!!!

Od blisko 30 lat - czy na wiadukcie, czy na 150 metrze wieżowca, a nawet 20 metrów poniżej terenu - inżynieria jest naszą pasją. BIM na budowach? - to nie nowość, dziś 4D to już dla nas za mało.

Dbamy o twoje bezpieczeństwo, rozwój i wyzwania. Z nami żaden dzień nie jest taki sam.

Poszukujemy ludzi z pasją, pomysłami, z determinacją do ich realizacji. Tych, którzy biorą odpowiedzialność za rozwój własny, zespołu i firmy. Ścieżki kariery budujemy wspólnie, w ramach teamów, specjalizacji ale i poprzez rekrutację wewnętrzną w zupełnie nowych dla Ciebie obszarach.

Jeśli te wartości są Ci bliskie, czekamy na Ciebie.

1400 koleżanek i kolegów z Warbud S.A.

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref. IRS/RW/Lublin/08/2022

Inżynier Robót Sanitarnych, Lublin