Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Robót Sanitarnych

DAAS POLSKAO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie prawidłowego i terminowego realizowania kontraktów / danych odcinków instalacji
  • udział w naradach budowlanych i koordynowanie prac z innymi branżami
  • prowadzenie uzgodnień ze zleceniodawcami oraz podwykonawcami i dostawcami,
  • prowadzenie ewidencji pracy podległych pracowników
  • realizowanie prac zgodnie z harmonogramem prac
  • realizowanie zamówień
  • przygotowanie przedmiaru robót
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • przekazanie robót Inwestorowi
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki
  • znajomość zagadnień z zakresu instalacji wentylacji, klimatyzacji i instalacji sanitarnych
  • mile widziane roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w wykonawczej firmie instalacyjnej
  • znajomość programów AutoCAD i pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i renomowanej firmie
  • możliwość zdobycia szerokiej wiedzy branżowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • benefity pozapłacowe: opieka medyczna; karta Multisport; ubezpieczenie grupowe

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne