Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Robót Sanitarnych

ARWENTERO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz koordynacja robót wentylacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP;

  • Uczestnictwo w realizacji projektów branżowych z zakresu instalacji wentylacyjnych;

  • Współpraca z Kierownikiem Kontraktu, Kierownikiem Budowy, GW, Inwestorem i innymi wykonawcami;

  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót;

  • Analiza dokumentacji technicznej;

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;

  • Sporządzanie zamówień materiałowych oraz kart materiałowych;

  • Wykonanie harmonogramów prac dla powierzonych odcinków robót;

  • Planowanie prac dla powierzonych odcinków robót przy optymalnym wykorzystaniu dostępnych zasobów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie budowlane w kierunku instalacji sanitarnych;

  • Praca w terenie na obszarze kraju;

  • Gotowość i dyspozycyjność do podróży służbowych;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Samodzielność i odpowiedzialność;

  • Znajomość programów: AutoCAD, MS Office;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego;

  • Przejrzysty system wynagrodzenia i premiowania;

  • Potrzebne narzędzia do pracy m.in. telefon, samochód służbowy.