Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Robót Sanitarnych

ERBUD S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w procesie realizacji budów zlokalizowanych na terenie woj. zachodniopomorskiego (w szczególności budowa w Kołbaskowie lub MIelnie);

  • Koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót sanitarnych na budowie,

  • Dbanie o jakość i terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu.

  • Rozliczanie podwykonawców,

  • Wykonywanie i prowadzenie dokumentacji, w tym przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (lub w trakcie ostatnich lat studiów),

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • Praktyczna znajomość MS Office (głównie Excel),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra organizacja i umiejętność planowania pracy,

  • Dyspozycyjność i mobilność.

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym plusem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • partnerska atmosfera współpracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD S.A.

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy