Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier robót sanitarnych

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowa

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad robotami budowlanymi dotyczącymi instalacji sanitarnych

  • Nadzór nad podwykonawcami

  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową

  • Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.

  • Prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami

  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynieria środowiska

  • Uprawnienia budowlane w zakresie instalacji

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w procesie ofertowania/kosztorysowania

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word

  • Znajomość AutoCad

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników

To oferujemy

  • Narzędzia do pracy

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Przewiń do profilu firmy