Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier robót sanitarnych

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA INSTBUD STANISŁAW BOGUTA sp.j.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram ( prace związane z remontem zewnętrznych sieci wodociągowych metodą krakingu statycznego – doświadczenie w tego typu pracach będzie dodatkowym atutem );

  • Bezpośredni nadzór nad pracownikami oraz firmami podwykonawczymi w tym koordynacja robót na placu budowy;

  • Nadzór nad dostawami urządzeń w tym weryfikacja dostarczonych urządzeń pod kątem zgodności z dokumentacją projektową oraz obowiązującymi normami;

  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, odbiorów etapów robót i rozliczeń;

  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość realizowanych prac oraz za dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu;

  • Nadzór nad realizacją robót z zgodnie z zasadami BHP;

  • Prowadzenie dokumentacji budowy;

  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora/ Generalnego Wykonawcy oraz projektantami;

  • Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami;

  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie;

  • Realizację budżetu inwestycji;

  • Uczestniczenie w odbiorach prac.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pełnieniu funkcji Inżyniera Budowy po stronie firmy wykonawczej;

  • Praktyczna znajomość Prawa Budowlanego;

  • Dobra znajomość obsługi programów: MS Office, w szczególności MS Excel, AutoCAD, MS PROJECT, (Obsługa programu Norma PRO będzie dodatkowym atutem );

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność efektywnego działania i podejmowania decyzji pod presją czasu;

  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów;

  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, nastawienie na realizację celów;

  • Samodzielność w działaniu, systematyczność oraz bardzo dobra organizacja pracy;

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność;

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę, możliwość rozwoju zawodowego w ramach prowadzonych projektów;

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

F.H.U. Instbud Stanisław Boguta S.J. jest Spółką oferującą kompleksowe usługi z zakresu robót ogólnobudowlanych oraz sieciowych. W Warszawie zajmujemy się wymianą sieci wodociągowej metodą bezwykopową wraz z wymianą przyłączy wodociągowych.

Przewiń do profilu firmy