Oferta pracy

Inżynier Robót Sanitarnych

Usługi Ogólnobudowlane Góral Stanisław NowakO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą instalacji sanitarnych. Firma prowadzi działalność na rynku nieruchomości komercyjnych biurowych i usługowych oraz mieszkaniowych głównie na terenie Warszawy i okolic.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie zestawień materiałów
  • sprawdzanie  dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji technicznej
  • bieżąca pomoc kierownikowi robót
  • koordynacja prac budowy

Wymagania:

  • wykształcenia kierunkowego
  • konieczna dobra znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku jako inżynier będzie dodatkowym atutem
  • biegła obsługi komputera - MS Office, AutoCad,
  • dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności zarządzania czasem pracy zespołu,
  • sumienności

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • przyjazną atmosferę,
  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • prywatna opieka medyczna

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy