Oferta pracy

Inżynier Robót Sanitarnych

DB ENERGY SAO firmie

DB ENERGY SA

aleja Armii Krajowej 45

Wrocław

DB Energy od ponad 10 lat realizuje projekty efektywności energetycznej w dużych i średnich zakładach przemysłowych. Działamy kompleksowo – przeprowadzamy audyty, doradzamy, projektujemy, realizujemy inwestycje. Jesteśmy liderem rynku efektywności energetycznej, o czym świadczą uzyskane dzięki naszym realizacjom oszczędności dla klientów – średnio 1 mld zł rocznie.

W związku z rozwojem działu inwestycji poszukujemy pracowników na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Kierownika Robót w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac oraz realizacji przyjętych założeń projektowych;
  • dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw;
  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót;
  • bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie;
  • sporządzanie bieżących raportów z realizacji inwestycji;
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Projektu i Kierownikiem Robót.

Przed kandydatami stawiamy następujące wymagania:

  • wykształcenie wyższe w kierunku Inżynieria sanitarna lub pokrewnym;
  • szczególnym atutem będzie ukończenie studiów w specjalizacji Klimatyzacja, Ogrzewnictwo i Instalacje Sanitarne;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Budowy będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość przepisów w zakresie warunków technicznych,  prawa budowlanego oraz przepisów BHP;
  • znajomość pakietu MS Office, AutoCad;
  • prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych maksymalnie kilkudniowych.

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość wykonania praktyk w zakresie uprawnień budowlanych;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i umiejętności;
  • system benefitów;
  • narzędzia do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy