Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Robotyk - Specjalista ds. Procesów Spawalniczych i Zgrzewania

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.

  • Tkacka 55, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Tkacka 55

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • programowanie robotów spawalniczych (mile widziane znajomość KUKA, ABB, Fanuc),

  • wdrażanie, obsługa, optymalizacja i dobór parametrów zrobotyzowanych procesów spawania,

  • konfiguracja kontrolera zgrzewającego (mile widziane doświadczenie z urządzeniami firmy Bosh i/lub H&W)

  • integracja powiązanych systemów w środowisku produkcyjnym,

  • sporządzanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria materiałowa, automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, specjalizacja spawalnicza),

  • praktyczna wiedza z zakresu procesów spawalniczych, zgrzewania i pozostałych technologii łączenia,

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (miejsce delegacji: głównie Europa, rzadziej Azja oraz USA) – warunek konieczny,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,

  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz Ms Office (głównie Excel).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po umowie na okres próbny, 95% naszych pracowników otrzymuje umowę na czas nieokreślony,

  • dodatkowe premiowanie w trakcie wyjazdów służbowych dla doświadczonych i samodzielnych pracowników,

  • możliwość poznania najnowszych technologii w branży automotive przy projektach dla takich firm jak BMW, Mercedes, Tesla, Jaguar i wiele innych, w ich własnych siedzibach,

  • regularny rozwój wiedzy i umiejętności technicznych poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,

  • benefity pracownicze takie jak elastyczny czas pracy, karta Multisport, ubezpieczenie podróżne, opiekę medyczną Medicover oraz lekcje j. niemieckiego w biurze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Lexus, Mercedes, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

Przewiń do profilu firmy