Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Robotyk - specjalista ds. procesów spawania

ROBOTICS AVENUE sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie, obsługa, optymalizacja i dobór parametrów zrobotyzowanych procesów spawania

  • integracja powiązanych systemów w środowisku produkcyjnym

  • sporządzanie dokumentacji technicznej

  • programowanie robotów spawalniczych

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza z zakresu procesów spawalniczych

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (specjalizacja spawalnicza)

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz Ms Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - w trakcie okresu próbnego praca na podstawie umowy zlecenia

  • Pracę przy realizacji zaawansowanych projektów

  • Elastyczność w zakresie organizacji pracy

  • Premia kwartalna/roczna uzależniona od indywidualnych celów, premie specjalne

  • Przyjazna atmosfera w pracy

O nas

Misją firmy jest zwiększanie konkurencyjności naszych klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych technologii.

Zajmujemy się robotyzacją oraz automatyzacją w przemyśle. Jesteśmy eksperckim wsparciem dla przedsiębiorców, którzy chcą zautomatyzować oraz zrobotyzować swoje procesy produkcyjne. Nasz zespół to bardzo wysoko wykwalifikowana kadra naukowa z dużym doświadczeniem w różnych dziedzinach: automatyka, robotyka, inżynieria materiałowa, spawalnictwo, mechatronika, nowe technologie. Współpracujemy z najlepszymi uczelniami technicznymi w kraju oraz największymi producentami robotów. Rozwijamy również swoje autorskie rozwiązania poprawiające proces spawania.